КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Україна модернізувала танк Т-72 за стандартами НАТО для Польщі

Новітній танк ПТ-17, що є результатом глибокої модернізації танку Т-72 силами українських та польських фахівців, представили на міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO-2017.

Танки зацікавили Міністерство оборони Польщі, повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

Угоду підписали в квітні 2017 року між «Укроборонпромом» та польською компанією Zaklady Mechaniczne «Bumar Labedy» S.A. Пропозицію щодо партнерства у створенні нового продукту надійшла з польської сторони, але слід зазначити, що й Польща, й Україна мають достатньо великий парк радянських танків Т-72.

Українська сторона надала автомати заряджання, новий двигун, трансмісію, здійснили модернізацію моторно-трансмісійного відділення танку, новітні гармати калібру 120 мм, систему керування вогнем, допоміжну силову установку, систему динамічного захисту, демонстраційного зразку башти. Все це розробили у відповідності до стандартів НАТО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як танкісти ЗСУ боролися за звання найкращих у наступі

В свою чергу, польська сторона зазначила, що приголомшена оперативністю українських фахівців, які менш ніж за 5 місяців розробили, виготовили та надали всі комплектуючи, агрегати та компоненти аби на MSPO-2017 відбулась повноцінна презентація нового танку.

Позитивне рішення МО Польщі щодо придбання танків ПТ-17 дозволить підприємствам України прийняти участь у масштабному проекті переозброєння польської армії, який попередньо оцінюється у кілька сотень мільйонів доларів США.

Київський бронетанковий завод за власні обігові кошти розробив нову модернізацію основного бойового танку Т-72А до виду Т-72АМТ. При його розробці максимальну увагу було приділено досвіду, який українські війська отримали у зоні АТО. За час АТО, бронетанкові заводи передали ЗСУ 130 відновлених та модернізованих Т-72.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share