КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Україна зайняла 38-ме місце в світовому рейтингу користувачів смартфонів

iphone awwards

Станом на квітень 2017 року в Україні налічувалося понад 10 мільйонів користувачів смартфонів. Такі дані опублікувала компанія NewZoo, яка займається дослідженнями в ігровій сфері.

Україна увійшла в топ-50 країн світу за кількістю активних користувачів смартфонів. Вона посіла 38 місце в загальному рейтингу. При цьому, користування смартфонами все ще низьке в порівнянні з іншими країнами – 23,5%.

Лідером рейтингу з великим відривом став Китай, в якому нарахували понад 700 млн користувачів смартфонів. На другому місці – Індія (300 млн), на третьому – США (226 млн). Загалом у розвинених країнах рівень користування смартфонами досягає 60-70%.

Як наголошується в дослідженні, при складанні дослідження аналітики враховували такі параметри, як економічна прогресія країни, демографія, онлайн-населення і нерівність у кожній з країн. При цьому, активними користувачами вважають усіх, хто користується смартфоном хоча б раз на місяць.

Нагадаємо, раніше Україна приєдналася до чергового рейтингу. Наша країна опинилася на 102 сходинці у рейтингу свободи преси, який щороку оприлюднює міжнародна недержавна організація «Репортери без кордонів».

Фото: pexels.com

Реклама


The post Україна зайняла 38-ме місце в світовому рейтингу користувачів смартфонів appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share