Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

“Удома не бачимося. Лише встигаємо разом пообідати на роботі”

 З Вадимом познайомилася шість років тому. Вступала в університет імені Карпенка-Карого, а він вчився на п’ятому курсі. На підготовчому занятті для абітурієнтів допомагав викладачеві. Тоді мала читати любовну лірику Ліни Костенко. Щоб було душевно і щиро, треба було це робити для когось. Обрала Вадима. Говорила поетичні слова й дивилася йому в очі, каже 21-річна журналістка Олена Морозова. У червні вийшла заміж на телеведучого Вадима Колодійчука, 27 років.

 Пропозицію зробив на день народження Олени, розповідає Вадим. В її подруги випитав розмір обручки. Уранці в день народження подарував Олені сертифікат у спа-салон. Поки вона відпочивала, готував сюрприз. Допомагали батьки Олени, з ними одразу знайшов спільну мову. Вирішив організувати свято на даху 25-поверхового будинку, в якому вони живуть. Прикрасив його надувними кульками, замовив крісла-подушки, поставив столи для фуршету, провів музику. Олена була вражена. Не чекала, що її день народження святкуватимемо на даху. Приймала вітання від своїх друзів і навіть не підозрювала, що це ще не все. За якийсь час вийшов до неї. Сказав, що дуже люблю її й хочу, щоб ми завжди були разом. Спитав, чи згодна стати моєю дружиною. Олена погодилася.

Весілля пара святкувала в столичному ресторані. Запросили 50 гостей.

 Готувалися понад чотири місяці, говорить Олена. Сукню обирала з мамою. Було важко, бо не знала, яку хочу. З 30 варіантів довелося вибрати одну. На весіллі зробила сюрприз чоловіку виконала пісню, яку сама написала. Сказав, це було незабутньо.

Молодята працюють на каналі “112 Україна”.

 Коли Олена закінчила університет, я вже мав роботу на телебаченні, каже Вадим. Хотів їй допомогти влаштуватися, бо вона мріяла працювати в новинах. Відмовилася, бо вперта. Сама надіслала резюме. Після стажування її взяли в команду. Удома практично не бачимося, бо робочі графіки не спів­падають. Приходжу додому вночі. А Олена вже о третій ранку прокидається, щоб їхати на ранковий ефір. Лише встигаємо разом пообідати на роботі.

Медовий місяць провели в Туреччині. Обрали готель для молодят.

 Через щільний графік мали лише 10 днів відпустки, пояснює Олена. Дуже хотіли поїхати у весільну подорож на Шри-Ланку. Але зараз там сезон дощів, тому вирушили в Туреччину. Потрапили в рай. Жили на шостому поверсі. З номера було видно море й захід сонця. У кімнаті все було в дзеркалах, біля ліжка джакузі.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share