Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Тіллерсон знову зустрінеться з Лавровим: названо дату й місце

Державний секретар США Рекс Тіллерсон планує провести нову особисту зустріч з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим. Зустріч запланована на 5 та 6 серпня у столиці Філіппін Манілі.
Про це повідомляє прес-служба Держдепартаменту США.
“Я зустрічатимусь віч-на-віч з міністром закордонних справ Лавровим в ці вихідні на полях нарад у Манілі”, – заявив Тіллерсон.
Він також нагадав, що вже розмовляв з Лавровим по телефону після того, як офіційна Москва наказала Вашингтону скоротити масштаби американської дипломатичної присутності в Росії.
“Я б сказав, що наші розмови після цих дій були професійними, агресивності не було. Мені здається, міністр закордонних справ Лавров і я розуміємо свої ролі, розуміємо свою відповідальність. Я вважаю, що він настільки ж, наскільки і я, прихильний до спроб знайти шлях, щоб повернути ці відносини до нормального стану”, – розповів Тіллерсон.
На сайті Держдепу також повідомляється, що в Манілі держсекретар США візьме участь в Регіональному форумі Асоціації держав Південно-Східної Азії та проведе зустрічі на вищому рівні з представниками країн Східної Азії.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share