КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Треба перемагати мотивовану Хорватію

Турнірне становище збірної України після суботніх матчів було настільки обнадійливим, що навіть учорашня поразка залишає «робочі» шанси на продовження боротьби.

Інша річ, що після неї ми відкинули думки про підсумкове перше місце поточним лідером групи стали б у випадку перемоги в Рейк’явіку. Якби бодай не програли залишилися б другими і можна було аналізувати потенційних суперників у стикових матчах.

Але з 0:2 на «Лаугардсаволюрі» найактуальніше питання як нам на це друге місце «вскочити» після десяти турів. Слід пам’ятати, що у випадку рівної кількості залікових пунктів, до уваги беруться: 1) загальна різниця забитих та пропущених м’ячів; 2) кількість забитих м’ячів; 3) особисті зустрічі.

Зараз в України 14 очок. Після наступного матчу, проти Косова на виїзді, буде 17. У хорватів 19, бо вдома Фінляндію вони обіграють.

Туреччина прийме Ісландію. Найімовірніше, перемога турків чи нічия.

Перемога турків: Хорватія 19, Україна, Туреччина 17, Ісландія 16.
Нічия: Хорватія 19, Україна, Ісландія 17, Туреччина 15.

Перемога Ісландії у Туреччині фактично гарантує їй, щонайменше, друге місце.

Бо заключний матч у острів’ян проти Косова вдома. Це три очки.

Тож Ісландія точно здобуде, щонайменше, 19 очок. І ми їх можемо обійти тільки у разі двох перемог. Над Косово та Хорватією, в заключному матчі відбору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Футбольна честь України нищиться на догоду невідомо кому

І це головна проблема. Хорватія приїде на матч мотивованою, бо ризикує втратити і перше місце, і навіть друге. Ліміт помилок «картаті» уже вичерпали.

Проте і для нас цей матч буде «від ножа». І в окремо взятому поєдинку може статися все, що завгодно. На це і розраховує Шевченко, коли каже, що нічого ще не втрачено.

Бо Україна здатна видати суперматч тоді, коли від неї мало що чекають. І навпаки: провалитися на тлі «запаморочення від успіхів».

Турнірна таблиця після восьми турів: 1. Хорватія 16 (різниця +9). 2. Ісландія 16 (+4). 3. Туреччина 14 (+4). 4. Україна 14 (+4, поступаємося туркам за кількістю забитих: у них 12, у нас 11).

Заключні матчі: 6 жовтня, п’ятниця: Косово Україна, Туреччина Ісландія, Хорватія Фінляндія. 9 жовтня, понеділок: Україна Хорватія, Ісландія Косово, Фінляндія Туреччина.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share