Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Трамп може стати козирем України у боротьбі з Росією, – The Wall Street Journal

Надавши Україні оборонну зброю летальної дії, президент США Дональд Трамп змусить Володимира Путіна заплатити більшу ціну за його дії на Донбасі та в Криму.
У Трампа є шанс показати, що він не “відлуння Обами”, який відмовив Україні в поставках зброї смертельного ураження, і привернути увагу Путіна, надавши допомогу державі, яка бореться за свою незалежність, пише The Wall Street Journal.
Така зброя, як протитанкові ракети Javelin, допоможе українцям “пробити російську броню і ускладнити для маріонеткових військ Путіна просування вглиб східних провінцій України”, в які Росія вторглася в 2014 році, зазначається у статті.
Противники надання зброї Україні акцентують на тому, що Путін може подолати український спротив, проте він чомусь досі цього не зробив, йдеться далі.
Росія могла б окупувати всю Україну, якби захотіла, принаймні на якийсь період, проте вона боїться політичних і військових наслідків. Сенс поставок летальної зброї в тому, аби підвищувати ціну, яку Путін платить за свій імперіалізм, доти, доки він не виведе війська або не пристане на Мінські угоди, – стверджує WSJ.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share