КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Трампу двічі на день готують позитивні новинні дайджести про нього самого, – ЗМІ

В адміністрації президента США Дональда Трампа співробітники двічі на день готують для голови Білого дому підбірку позитивних новин про нього.
Про це виданню Vice розповіли три джерела в Білому домі, передає «Медуза».
На 20-25 сторінках мають міститися схвальні відгуки про Трампа – скріншоти «позитивних» титрів на телебаченні, захоплені твіти, розшифровки телеінтерв’ю, в яких Трамп хвалиться успіхами тощо. Також у щоденних звітах нерідко можна знайти зображення, де американський президент «виглядає могутнім».
Співробітники Національного комітету Республіканської партії США готують дайджест двічі на день – на 9:30 ранку і до 16:30. А роботу свою розпочинають о 6 ранку, проглядаючи ранкові шоу на телеканалах CNN, MSNBC і Fox News та ретельно вивчаючи інтернет-контент та газети.
Крім повноцінних звітів, працівники комітету щопівгодини надсилають в Білий дім електронні листи зі скріншотами титрів на телебаченні, новинами і розшифровками інтерв’ю.
У тому, що Білий дім моніторить, як ЗМІ висвітлюють дії глави держави, немає нічого дивного. Це відбувалося і раніше. Але для Трампа з усіх матеріалів відбирають найпозитивніші, – зазначили у виданні.
Як повідомив один зі співробітників Білого дому, в службі по зв’язках з громадськістю постійно вимагали, аби добірка новин для Трампа була якомога «більш позитивною». Через це у Білому домі «позитивну папку» називають папку «пропагандою».
Проте після відставки глави апарату Білого дому Райнса Прібуса і прес-секретаря Шона Спайсера у липні цього року, підбірки стали виходити рідше. Адже саме вони були ініціаторами добірки схвальних відгуків про Трампа. Тепер папку готують після публічних виступів президента.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share