Трампа тягнуть до суду прокурори США: названо причину

На президента США Дональда Трампа генпрокурори округу Колумбія і штату Меріленд подадуть до суду через порушення ним антикорупційних положень конституції.
Про це повідомляє The Washington Post.
За даними видання, генпрокурори стверджують, що президент США отримав мільйони платежів і вигод від іноземних урядів після того, як вступив на посаду.
Як розповідають генпрокурори Колумбії Карл Расін та штату Меріленд Брайан Фрош, через те, що Трамп володіє глобальною бізнес-імперією, він залучений до справ та інтересів національних та іноземних державних діячів. Більше того, президент США зберіг право власності на свою компанію і після інавгурації.
Зазначимо, що у разі, якщо федеральний суддя дасть зелене світло цій справі, то генпрокурори вимагатимуть копії податкових декларацій Трампа задля оцінки його дій та досліджень фінансових угод.