Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

ТОП-7 найкращих додатків для Windows 10

Поки багато хто нарікає на оновлену версію Windows 10, інші оцінюють додатки, які тепер доступні у Windows Store для комп’ютерів.
Останні роки Microsoft бореться із недобровоісними клонами своїх популярних програм, однак серед них все ж можна знайти ті, які стануть незамінними на кожному комп’ютері.
Box
Це один із найпопулярніших онлайн-сховищ, який пропонує своїм користувачас 5 Гб безкоштовної пам’яті. Зазвичай використовується для особистго користування та для ділових цілей.
Скачати: Box
Google News Viewer
Це не є офіційний додаток від Google, однак на його якість це абсолютно не впливає. У програми чудовий дизайн та робить читання новин легким. До того ж, офіційний сайт Google News виглядає так, ніби розробники застрягли в 2000-х роках.
Скачати: Google News Viewer
Allrecipes
Якщо ви любите готувати – цей додаток просто знахідка. Програмою користується понад 30 мільйонів користувачів і в ній зібраны найкращі колекції рецептів з усіх кухонь світу.
Додаток запропонує вам знайти ідеї страв декількома способами. Наприклад, ви можете шукати на основі того, що знаходиться у вашому холодильнику, яка пора року надворі та які рецепти були збережені і використовувалися найчастіше.

Скачати: Allrecipes
Adobe Photoshop Express
Не всім потрібна дороговартісна повна версія програми, однак час від часу дуже потрібно щось потужніше за Paint.
Чудовою альтернативою є Adobe Photoshop Express. Додаток включає в себе основні зміни, такі як обрізка, випрямлення, поворот і фліп, регулювання яскравості, експозиції і тіні одним дотиком, а також елементи управління повзунком для експозиції, контрастності, чіткості та вібрації.
Скачати: Adobe Photoshop Express
Musixmatch
Перш за все, Musixmatch є ідентифікатором пісні. Як SoundHound і Shaazam, програма за уривком пісні шукатиме композицію у величезній базі даних.
Додаток також можна використовувати як музичний плеєр, імпортувати свою бібліотеку, а вже Musixmatch може додавати тексти, обкладинки альбомів і інші важливі метадані.
Скачати: Musixmatch
Overdrive
Overdrive має глобальну мережу з більш ніж 34 000 бібліотек, які ви можете використовувати для запису електронних книг, аудіокниг і відео.
Все, що ви вантажите, буде автоматично синхронізуватися на всіх ваших пристроях, а бібліотека буде відкрита цілодобово і без вихідних. Додаток також можна використувати як eReader, тому ви можете скачувати та читати книги через один інтерфейс.
Скачати: Overdrive
Newegg
Якщо ви часто щось купуєте в Інтернеті, то цей додаток допоможе зекономити трохи грошей та витрачати менше часу на пошук потрібної речі. Єдиний в мережі роздрібний торговець має 10,5 мільйонів продуктів і може доставити їх вам прямо під двері.
Скачати: Newegg

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share