Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Тимчук назвав два шляхи для перемоги Україні у широкомасштабній війні

Україна не зможе перемогти у випадку широкомасштабної агресії Росії військовим шляхом, проте може це зробити двома альтернативними способами.
Про це в інтерв’ю “Апострофу” розповів народний депутат Дмитро Тимчук.
“Військовим шляхом – ні. Я вірю в чудеса в якійсь мірі, але все-таки життя підказує, що вони якщо і трапляються, то дуже рідко. Якщо порівнювати і за кількісним складом, і за технічним оснащенням російську і українську армії – у нас шансів дуже мало”, – сказав він.
За словами Тимчука, для України у разі широкомасштабної російської агресії є два шляхи.
Перший шлях – це нанесення максимальної шкоди російським військам. І другий – це побудова потужної системи територіальної оборони. Для того, щоб окупанти, які безчинствують зараз на Донбасі, якщо Путін зважиться на відкриту агресію, розуміли, що Україна – це цікаве місце, куди вхід – рубль, а вихід – два, тобто, що створена база партизанської війни, що кожен крок українською землею буде обертатися для росіян великою кров’ю, – сказав нардеп.
При цьому, за словами Тимчука, на жаль, Україна не може прорахувати поріг так званих неприйнятних для Росії втрат.
“Який цей поріг для Путіна – зрозуміти абсолютно неможливо. Чи буде це 50 тисяч солдатів або 150 тисяч – сказати не можна. Будь-яка армія завжди готується до найбільш масштабної загрози, якою б малоймовірною вона не була. І ми повинні готуватися до найбільш песимістичних сценаріїв. У нас потрібно створювати модель фактично як у Швейцарії – зі зберіганням вдома стрілецької зброї, створенням бази партизанської війни, з навчанням молоді, починаючи зі школи – медична допомога, вогнева підготовка і так далі. Іншого варіанту в нас немає, якщо ми хочемо мати якісь гарантії, що Путін, навіть якщо почне відкриту агресію, дуже швидко її закінчить”, – підсумував Тимчука.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share