Темношкіра гей-пара та їх четверо дітей стали моделями європейського бренду

Кордале Льюїс і Калеб Ентоні з Атланти, США, стали першою темношкірою ЛГБТ-сім’єю, яка бере участь у великій європейській рекламній кампанії. Двоє батьків і їх четверо дітей представили колекцію осінь-зима 2017 року модного швейцарського будинку Acne Studios.

Креативний директор бренду Джонні Джонсон хотів показати сучасну прогресивну сім’ю.

“Мені подобаються фотографії сімей, де всі одягнені однаково. Колекція присвячена нашому фірмовому смайліку (“символізує громадянина Швеції – не весело і не сумного”), цей одяг підходить на кожен день. Це також спосіб підкреслити, що незважаючи ні на що кожен з нас потребує любові і хоче лише кращого своїм дітям. Не існує поняття “нормальна сім’я” – всі сім’ї нормальні”, – поділився Джонні.

Кордале і Калеб разом 6 років. Вони стали відомими, коли сфотографували себе у момент, коли допомагають дочкам Десмірей (10 років) і Малії (9 років) готуватися до школи. Проста сцена прекрасно показала їх сімейне життя і отримала понад 54 тис. уподобань.