Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

США ввели санкції проти російських та китайських компаній за співпрацю з КНДР

Міністерство фінансів США ввело санкції проти китайських і російських фізичних осіб та компаній, які своєю співпрацею із режимом у Пхеньяні сприяли розвитку ракетно-ядерної програми КНДР.
Санкції проти десяти компаній і шести фізичних осіб, серед яких четверо росіян, повинні обірвати економічні зв’язки, які дозволяли Північній Кореї продовжувати фінансувати свою ядерну і ракетну програми, незважаючи на жорсткі санкції ООН, повідомляє The Washington Post.
“Це вже п’ятий і найбільший пакет американських санкцій у 2017 році, пов’язаних з КНДР”, – йдеться в статті.
Під дію американських штрафних заходів потрапила і російська компанія “Гефест”, яка могла постачати корпорації “Тангун” матеріали, необхідні у військовій промисловості.
Неприпустимо, щоб фізичні особи або компанії в Китаї, Росії і де-небудь ще дозволяли Північній Кореї отримувати дохід, який використовується для розробки зброї масового знищення і дестабілізації регіону, – прокоментував міністр фінансів США Стівен Мнучін.
Він додав, що Білий дім продовжить карати компанії за потурання інтересам КНДР.
“Санкції – серйозний сигнал Пекіну і Москві, аби вони припинили сприяти ухиленню від штрафних заходів Північною Кореєю”, – заявив Ентоні Руджеро, співробітник дослідницького центру Foundation for Defense of Democracies, що у Вашингтоні.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share