Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Сумний День ВДВ: Муженко повідомив, життя скількох десантників забрала агресія Кремля

Зпочатком російської агресії високомобільні десантні війська виявились одними з найбільш боєздатних компонентів Збройних Сил України. Відтак, дев’ять воїнів отримали звання Герой України, щоправда шістьох з них було нагороджено посмертно.
Таку заяву зробив головнокомандувач Збройних Сил України генерал Віктор Муженко під час урочистостей з нагоди Дня Високомобільних десантних військ на Дніпропетровщині, передає сайт Міноборони.
За його словами, після початку агресії з боку Кремля високомобільні десантні війська виявились одними з найбільш боєздатних компонентів Збройних Сил України.
467 крилатих піхотинців віддали своє життя за свободу та незалежність України. Героїчні подвиги воїнів-десантників у Слов’янську та Красному Лимані, на Савур-Могилі та Карачуні, у Ізвариному, Дебальцевому, Авдіївці та багатьох інших містах Донеччини та Луганщини назавжди увійдуть у кожне українське серце, символом стійкості та вірності Військовій присязі, – підкреслив очільник ЗСУ.
Водночас він зауважив, що близько 3800 воїнів-десантників було нагороджено державними та відомчими нагородами, за мужність і героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань.
“Двадцятьом присвоєно найвище звання — Герой України, шість з них — його отримали посмертно”, – додав Муженко.
Крім того, генерал привітав зі святом командувача Високомобільних десантних військ генерал-лейтенанта Михайла Забродського та особовий склад підрозділів усіх частин ВДВ, присутніх на плацу 25-ої окремої Дніпропетровської повітрянодесантної бригади.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share