Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Суд ухвалив рішення щодо затриманого у справі про вбивство Вороненкова

Голосіївський районний суд Києва постановив заарештувати терміном на 2 місяці без права внесення застави 36-річного жителя Павлограда Ярослава Тарасенка.
Про це повідомляє прокуратура Києва на своїй сторінці у Facebook.
У ході судового засідання прокурором було наведено обгрунтовані докази причетності вказаної особи до організації та безпосереднього вчинення вбиства Дениса Вороненкова. Крім того, у своєму клопотанні прокурор зазначив, що вказаний чоловік одночасно є обвинуваченим у іншому кримінальному провадженні, який наразі розглядається Новомосковським райсудом Дніпропетровської області, за обвинуваченням у вчиненні серії насильницьких злочинів із застосуванням вогнепальної зброї, – підкреслили у прес-службі відомства.
Крім того, у прокуратурі додали, що як ризики прокурор вказав на можливість підозрюваного переховуватись від слідства, впливати на свідків, знищити чи спотворити речі або документи, що мають значення у розслідуванні або іншим чином перешкоджати кримінальному провадженню.
“Суд, врахувавши доводи прокурора, визнав їх обґрунтованими та ухвалив взяти підозрюваного під варту строком на 60 діб. Строк дії ухвали судом визначено до 13 серпня 2017 року”, – додали представники київської прокуратури.

Як зазначила журналістка Вікторія Жуган, Тарасенко може подати апеляцію.

Зауважимо, що чоловіку інкримінується п.12 ч.2 ст. 115 КК України, тобто умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою, групою осіб.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share