КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Суд продовжив арешт Романа Насірова ще на 100 млн гривень

Відстороненому від виконання обов’язків керівника Державної фіскальної служби Роману Насірову продовжили запобіжний захід у вигляді застави в 100 млн грн.

Про це повідомляє «Громадське».

«Клопотання задовольнити, продовжити виконання обов’язків в межах терміну досудового розслідування на 60 діб», — сказав суддя Солом’янського райсуду Києва Олександр Бобровник.

Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють Насірова в зловживанні владою і службовим становищем (ст. 364 Кримінального кодексу України), що спричинило збитки на суму близько 2 млрд грн. За даними слідства, на посаді керівника Держфіскальної служби він приймав рішення в інтересах позафракційного депутата Олександра Онищенка, який втік, щодо якого розслідується виробництво за підозрою в махінаціях з газом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Насірова можуть судити у Великій Британії — заява посольства

7 березня 2017 року Солом’янський районний суд обрав Насірову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави в 100 млн грн. 16 березня Насіров вийшов на свободу після того, як його дружина внесла за нього необхідну судом заставу.

Запобіжний захід Насірову кілька разів продовжували, до цього — 26 червня. Крім того, суд заарештував все наявне в державному реєстрі нерухоме майно відстороненого голови Державної фіскальної служби.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share