Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Суд арештував квартиру й будинок міністра енергетики

Майно міністра енергетики та вугільної промисловості 54-річного Ігоря ­Насалика заарештував Печерський районний суд Києва. Ідеться про квартиру площею майже 300 кв. м у столиці, будинок на понад 560 кв. м і земельну ділянку в Козині Київської області.

Суд задовольнив позов бізнесмена, президента львівського футбольного клубу “Карпати” Петра Димінського про стягнення заборгованості. Про яку суму йдеться, не повідомляють. Термін дії рішення до 26 липня 2020 року.

 Підозріло, що з’ясовують стосунки так відкрито, говорить фінансист 38-річний Тарас Загородній. Можливо, це одна зі схем ухилення від електронного декларування статків депутатів і урядовців. Не заборонено законодавством узяти в борг 100 мільйонів на 100 років. Це відображатиметься в декларації й не вважатиметься корупцією. Таку схему провернув борець із корупцією Сергій Лещенко (торік в елітному будинку в центрі Києва купив квартиру за 7,55 млн грн. Говорить, уклав у це частину своїх заощаджень, позику від засновника “Української правди” Олени Притули та гроші співмешканки Анастасії Топольської. ГПУ).

 З іншого боку, в міністра справді могло не бути потрібної суми, бо його кошти в обігу тому позичив. Навіть якщо в людини є мільярд, він, як правило, не в готівці, а в активах. І щоб знайти велику суму, треба щось продати. На це потрібен час.

За 2016 рік Ігор Насалик задекларував готівкою 140 тис. євро, 1,4 млн грн і $450 тис. Таку ж суму в американській валюті й 100 тис. євро тримає на рахунку в банку.

Став міністром енергетики та вугільної промисловості 14 квітня торік. Його ­обирали народним депутатом третього й четвертого скликань. У нинішньому парламенті був заступником голови комітету з паливно-енергетичного комплексу. Мер Калуша на Івано-Франківщині в 20062014 роках. Працював у паливно-енергетичному бізнесі.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share