Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Суддівське сімейство: звідки у родичів Глиняного стільки квартир та будинків

Суддя Апеляційного суду міста Києва Віктор Глиняний задекларував квартиру площею 72 квадратних метри у київському мікрорайоні Позняки і будинок площею 174 квадратних метри на околиці столиці. Ще 6 квартирами і 3 будинками володіють родичі судді – мати, невістка, колишні дружина та теща.
Про це повідомляє проект “Декларації”. Молодший син Віктора Глиняного Сергій, який працює заступником начальника інформаційно-аналітичного відділу Департаменту з розслідувань особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ, у своїй декларації вказав користування квартирою площею 100 квадратних метри. Вона належить його бабусі по лінії матері – Ользі Онищенко – та знаходиться у новобудові по вулиці Олени Пчілки, 5.
Також Ольга Онищенко володіє 120-метровим будинком по вулиці Криничній на околиці Києва – якраз навпроти будинку самого судді Глиняного.
9 лютого 2015 року дружина Сергія Глиняного Юлія отримала в подарунок ще одну 54-метрову квартиру на Позняках – на вулиці Кошиця 10/21. Юлія Глиняна працює консультантом у Вищому спеціалізованому суді.

Старший син і невістка судді Глиняного також пішли по юридичній лінії – Олександр Глиняний очолює слідче управління СБУ Києва та області, а його дружина Марина працює секретарем судового засідання Дніпровського райсуду.
Згідно витягу із Реєстру речових прав на нерухоме майно, колишня дружина Віктора Глиняного Людмила володіє 188-метровим будинком у провулку Шевченка на околиці Києва та ще одним невідомої площі у селищі Гора поблизу столиці.
Також, їй належать 2 квартири у мікрорайоні Позняки – одна на Олени Пчілки, 4, інша – у новобудові по вулиці Урлівській, 23. Ще 2 сусідні квартири у цьому ж будинку на Урлівській записані на 78-річну матір судді Маргариту Глиняну.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share