Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Суддю звільнили за арешти майданівців

Суддю Валерія Чепурного звільнили із посади у Соснівському районному суді Черкас.

Чоловік ухвалював рішення щодо арештів черкащан, які брали активну участь у Революції гідності, повідомляє прес-служба Вищої ради правосуддя.

Справу проти нього відкрили за заявами коаліції молодіжних громадських організацій “Молода Черкащина” та прокурора Вадима Семенова. У своїй заяві вони зазначили, що “суддя приймав рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності закону, у зв’язку з їх участю у таких акціях. Тому він підлягає перевірці на підставі пункту 3 частини першої статті 3 Закону України “Про відновлення довіри до судової влади в Україні”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали прізвища суддів, яким вдалося отримати посади у новому Верховному Суді

Дисциплінарна палата постановила, що Чепурний не надав доказів, щоб підтвердити ризики, через які він ухвалив утримання активістів під вартою. Його звинувачують у порушенні норм процесуального права, прав людини та основоположних свобод.

Суддю Віталія Руденка звільнили з полону терористів ЛНР. Про його долю нічого не було відомо 9 місяців. Терористи затримали Руденка, коли він поїхав на окуповану територію поховати батька.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share