Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Субсидію можуть не надати через заборгованість навіть в одну копійку

Наявність у громадян заборгованості по оплаті за житлово-комунальні послуги за два і більше місяців, може стати причиною непризначення субсидій.

Про це поінформував заступник директора Департаменту соціальної політики КМДА – начальник управління пільг, державної та регіональної допомоги Максим Бученко, повідомляє Телеграф.

“Відповідно до внесених урядом змін з 1 травня відбулися істотні зміни в призначенні житлових субсидій. Одна з основних причин непереназначення в даний час житлових субсидій – це наявність заборгованостей у громадян по сплаті за житлово-комунальні послуги”, – сказав він.

За його словами, постановою № 300 від 26 квітня цього року Кабінет Міністрів визначив, що право на перепризначення субсидій втрачають ті громадяни, які мають борг по сплаті за ЖКП за два і більше місяців. Представник КМДА підкреслив, що заборгованість буде враховуватися незалежно від її суми – це може бути і одна копійка, одна гривня або 1000 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, кому дозволили не платити за комунальні послуги

У той же час Бученко підкреслив, що за станом на 1 травня в Києві налічувалося 297 тисяч домогосподарств, які отримували субсидію, але близько 100 тисяч з них є боржниками зі сплати за “комуналку”.

Він також зауважив, що сьогодні йде процес перепризначення субсидій, тому громадяни в платіжках отримали рахунки без урахування субсидій.

“Громадян ми просили і просимо платити за житлово-комунальні послуги по можливості в повному обсязі. Після перепризначення житлової субсидії буде автоматично перераховано суму, і у громадян з’явиться переплата, яку вони зможуть потім використовувати”, – закликав Бученко.

Зараз вже проведена обробка 65% особових рахунків для автоматичного перепризначення субсидій і до кінця липня ця цифра становитиме 90-95%.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share