Студент із Мелітополя встановив незвичайний рекорд

Рекорд

Студент із Мелітополя Станіслав Скочко встановив незвичайний рекорд. Хлопець за тридцять секунд у положенні вверх ногами надув грілку так, що вона розірвалася.

Хлопець навчається на вчителя фізичного виховання. Встановити подібний рекорд він намагався вдруге. Вперше Станіслав пробував розірвати грілку у березні цього року. Однак тоді йому завадило хвилювання.

Рекорд1
Студент встановив рекорд на базі одного зі спортклубів Києва. На виконання рекорду хлопцеві знадобилося всього тридцять секунд.

За словами експерта Національного реєстру рекордів України, Скочко перший спортсмен у світі, який надував грілку в такій позі. Як розповів сам хлопець, на тренування у нього пішло більше року.

Нагадаємо, нещодавно Студвей розповів про 16-річного студента Картера Уілкерсона із Ріно (США). Заради безкоштовних нагетсів хлопець встановив новий рекорд за кількістю поширень у Twitter. Його повідомлення про річний запас безкоштовних нагетсів набрало більше трьох мільйонів ретвітів.

Фото: vmestezp.org

Реклама

The post Студент із Мелітополя встановив незвичайний рекорд appeared first on Студвей.