Студент із Запорізької області виграв у лотерею півмільйона гривень

Гроші

23-річний студент із міста Вільнянськ Запорізької області виграв у щоденній лотереї «ТОП» півмільйона гривень. Це перший виграш у лотерею «ТОП» у 2017 році та 125-й головний приз в історії проведення лотерей «ТІП» і «ТОП».

За словами Ростислава, у цього виграшу є передісторія. Батько хлопця є завзятим шанувальником лотерей уже протягом 15 років. Однак тепер хлопець із батьком сконцентрували свою увагу лише на лотереї «ТОП». Протягом тижня вони 3-4 рази купували білети «ТОП», витрачаючи близько 70 гривень.

«Коли я дізнався, що наш білет виграв 500 тисяч, то відразу не повірив. Ми з батьком декілька разів перевіряли один одного. Все ж таки, це дуже дивне відчуття, коли стаєш головним переможцем. Бажаю кожному гравцю випробувати його на власному досвіді», — розповів Ростислав.

Хлопець зазначив, що плани на призові гроші в нього чималі: вирішення квартирного питання, одруження та подорожі.

Нагадаємо, раніше американські студенти винайшли натуральні ліки від похмілля.

Фото: pexels.com

Реклама

The post Студент із Запорізької області виграв у лотерею півмільйона гривень appeared first on Студвей.

Читати