Студент-юрист оскаржив у суді указ про блокування російських соцмереж

Новина 1

Студент юридичного факультету Національного університету «Києво-Могилянська академія» Микита Євстифєєв вимагає повернути доступ до російських соцмереж. До розгляду справи захотіла приєднатися Служба безпеки України.

Студент подав позов до суду, щоб скасувати указ Президента України Петра Порошенка про блокування популярних соцмереж «ВКонтакте», «Однокласники» й окремих інших сайтів.

Судове засідання тривало всього кілька хвилин – до розгляду справи захотіла приєднатися Служба безпеки України, оскільки доступ до сайтів закрили через загрозу національній безпеці. Суд перенесли на 14 червня.

«Я проти заборони доступу в повному обсязі. Разом із тим, я вважаю, що допустимим є заборона доступу до окремого контенту, який держава об’єктивно вважатиме незаконним», – прокоментував ситуацію Микита Євстифєєв.

Нагадаємо, раніше львівського студента ув’язнили через комуністичну пропаганду в соціальних мережах.

Фото: pexels.com

Реклама

The post Студент-юрист оскаржив у суді указ про блокування російських соцмереж appeared first on Студвей.