Студент писав есе на вечірці задля створення вірусного відео

Вечірка

21-річний студент Університету Глостершир (Великобританія) Лоуренс Кемп потрапив у камеру на вечірці під час… написання есе. Тим часом його товариші розважалися та відпочивали.

Лоуренс Кемп вчиться на другому курсі за напрямком «Управління бізнесом». Окрім того, хлопець є актором та допомагає своєму другу з проектом фільму.

Саме для зйомок нового відеоматеріалу хлопець був змушений робити домашнє завдання під час вечірки. «Це був один із наших модулів, в якому ми розповідали як зробити відео вірусним», – пояснює Денні Коттер, друг Лоуренса Кемпа.

«Це кінець нашого студентського року, тож все знаходиться під тиском з роботою й іспитами. Ми думали, чому б не зіграти на цьому і спробувати заробити на відео на платформі», – говорять хлопці.

На відео Лоуренс Кемп пише 2000 слів есе в оточенні друзів, які вживають алкогольні напої та веселяться. Спочатку здається, що він роздратований, однак потім хлопець спокійно дописує роботу з келихом напою в руці та надсилає есе на електронну пошту.

Незабаром місцеві й національні інформаційні агентства стали писати про історію. Денні Коттер був здивований тим, як швидко поширилися їх «підроблені новини».

Нагадаємо, вінницькі студенти зняли кавер на пісню «Тает лёд».

Фото: pexels.com

Реклама

The post Студент писав есе на вечірці задля створення вірусного відео appeared first on Студвей.