Студент зі США розробив програму вуличних мереж міст

boy

Аспірант напряму «планування міста» Каліфорнійського університету Джефф Боїнг створив програму, яка відтворює вуличну мережу міста у вигляді невеликої карти. Своє дослідження студент здійснив для роботи над дисертацією.

Проект може розповісти про влаштування вуличної системи міста. Для цього йому потрібно проаналізувати одну квадратну милю цього населеного пункту.

Карти Джеффа Боїнга показують, що системи міст сильно відрізняються. Наприклад, Портленд і Сан-Франциско складаються в основному з блокових будинків, розбитих чіткою сіткою доріг, а Рим є мережею складних і звивистих вулиць, які формувалися протягом багатьох років.

maps
У презентації проекту студент використав розроблені ним же схеми різних міст. Крім згаданих населених пунктів, це були Ірвайн, Сакраменто (Каліфорнія), Нью-Йорк, Париж, Туніс, Атланта, Бостон, Дубаї, Осака (Японія).

На думку хлопця, його проект може допомогти фахівцям з урбаністики, які аналізують вуличні мережі в різних містах. Для створення своєї карти студент використовував мову програмування Python. Він також застосував інформацію з книги Аллана Джейкобса «Великі вулиці».

Студент вважає, що влаштування вулиць може різнитися в окремих частинах міста. Для того, щоб система враховувала таку особливість, над нею потрібно ще попрацювати в майбутньому.

Нагадаємо, раніше команда нідерландських студентів збудувала тестову трасу Hyperloop. У такий спосіб до 2021 року планують сполучити Амстердам і Париж.

Фото: pexels.com/dailymail.co.uk

Реклама

The post Студент зі США розробив програму вуличних мереж міст appeared first on Студвей.