Проект може розповісти про влаштування вуличної системи міста. Для цього йому потрібно проаналізувати одну квадратну милю цього населеного пункту.
Карти Джеффа Боїнга показують, що системи міст сильно відрізняються. Наприклад, Портленд і Сан-Франциско складаються в основному з блокових будинків, розбитих чіткою сіткою доріг, а Рим є мережею складних і звивистих вулиць, які формувалися протягом багатьох років.
У презентації проекту студент використав розроблені ним же схеми різних міст. Крім згаданих населених пунктів, це були Ірвайн, Сакраменто (Каліфорнія), Нью-Йорк, Париж, Туніс, Атланта, Бостон, Дубаї, Осака (Японія).
На думку хлопця, його проект може допомогти фахівцям з урбаністики, які аналізують вуличні мережі в різних містах. Для створення своєї карти студент використовував мову програмування Python. Він також застосував інформацію з книги Аллана Джейкобса «Великі вулиці».
Студент вважає, що влаштування вулиць може різнитися в окремих частинах міста. Для того, щоб система враховувала таку особливість, над нею потрібно ще попрацювати в майбутньому.
Нагадаємо, раніше команда нідерландських студентів збудувала тестову трасу Hyperloop. У такий спосіб до 2021 року планують сполучити Амстердам і Париж.
Фото: pexels.com/dailymail.co.uk
Реклама
The post Студент зі США розробив програму вуличних мереж міст appeared first on Студвей.