Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Студенти-іноземці медичного факультету УжНУ обурені іспитом «КРОК»

Новина 3

Студенти-іноземці медичного факультету Ужгородського національного університету обурені цьогорічним іспитом «КРОК». Аби висловити своє невдоволення, майже 30 майбутніх лікарів зібралися біля корпусу медичного факультету.

Для студентів медичних спеціальностей «КРОК» – це один із найважливіших екзаменів. За його результатами допускають до державного іспиту.

За словами студентів, із двох сотень тестових завдань більше половини не відповідали заявленим у підготовчих брошурах і під час навчання цього матеріалу вони не проходили.

Щоб студента-медика допустили до державного іспиту, кількість правильних відповідей повинна становити 55%. У зв’язку з цією ситуацією на позитивний результат вони вже не розраховують.

Студенти звернулися до керівництва університету з проханням вирішити проблему. В ректораті повідомили: укладанням завдань займається Центр тестування Міністерства охорони здоров’я.

Упродовж 14 днів після складання іспиту студенти можуть подати апеляцію. На офіційному сайті Центру тестування з’явилася інформація, що триває обробка результатів іспиту і на тестові завдання чекає експертиза. У підсумку визначать які питання не будуть враховані під час підрахунку остаточного балу.

Нагадаємо, вперше в Україні знання студентів-медиків перевіряли за американським стандартом за програмою IFOM (International Foundations of Medicine). Тестування провели серед студентів шостого курсу Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова.

Фото: pexels.com

Реклама


The post Студенти-іноземці медичного факультету УжНУ обурені іспитом «КРОК» appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share