Студенти-медики у Вінниці складали міжнародний тест IFOM

Новина 3

Уперше в Україні знання студентів-медиків перевіряли за американським стандартом за програмою IFOM (International Foundations of Medicine). Тестування провели серед студентів шостого курсу Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова.

Для перевірки знань майбутніх лікарів виш відвідають програмний директор американської тестової програми IFOM Елізабет Галлахер і директор Центру тестування при МОЗ України Ірина Булах.

Іспит за програмою IFOM складали студенти 6-го курсу, які навчаються за напрямом «Медицина». До пілотного проекту студенти-іноземці не залучалися. Тест студенти писали протягом чотирьох годин, після чого всі матеріали запакували та надіслали до США.

«В США результати будуть оброблятися, після цього будуть надіслані до Міністерства. Сподіваємося, що українські студенти покажуть гарний результат. В цьому іспиті бере участь майже половина випускників-медиків України, з 6 тисяч тестується 3 тисячі», – розповіла директор Центру тестування при міністерстві охорони здоров’я України Ірина Булах.

За словами Ірини Булах, іспит не буде впливати на отримання диплому для майбутніх випускників медиків.

Нагадаємо, міністерство охорони здоров’я пообіцяло кардинально реформувати медичну освіту. У МОЗ переконані: сучасна українська система медичної освіти потребує якісних змін, що розуміють і пацієнти, і самі лікарі.

Фото: pexels.com

Реклама

The post Студенти-медики у Вінниці складали міжнародний тест IFOM appeared first on Студвей.