Студенти-медики з Ужгорода випробують навчальну платформу AMBOSS

Новина 2

Упродовж місяця студенти-медики Ужгородського національного університету випробовуватимуть навчальну платформу AMBOSS. У такий спосіб молодь матиме змогу постійно вдосконалювати й поглиблювати свої знання.

Платформа розроблена представниками Німецької асоціації студентів-медиків. Уже упродовж 3 років її активно використовують студенти в усьому світі.

Доступ до користування ресурсом платний. Однак завдяки співпраці UMSA з розробниками додатку студенти УжНУ дістають безкоштовний доступ до платформи на один місяць.

Платформа містить медичну бібліотеку, інтерактивні відео, ренгтени, ЕКГ, дані УЗД, КТ та МРТ-знімків, тести для перевірки знань. Також програма має базу тестів за типом американських USMLE, що розроблені для навчання студентів.

Нагадаємо, американський студент-медик вирішив випробувати на собі, як це – народжувати дитину. За допомогою спеціального пристрою він відчув біль, що відчувають жінки при пологах.

Фото: pexels.com

Реклама

The post Студенти-медики з Ужгорода випробують навчальну платформу AMBOSS appeared first on Студвей.