Студенти-лінгвісти зможуть вивчати дотракійську мову із «Гри престолів»

gra prestoliv

Автор вигаданих мов із «Гри престолів» Девід Пітерсон проведе власний курс лінгвістики в Каліфорнійському університеті (США). Під час курсу він обіцяє навчити слухачів дотракійської та валірійської мов.

Курс під назвою «Лінгвістика “Гри престолів” і мистецтво вигадування мов» покликаний навчити студентів створювати нові мови, максимально схожі на справжні.

«Студентам належить навчитися винаходити мови, які б якомога правдоподібніше відтворювали примхи й особливості реальних мов», – говорить Девід Пітерсон.

За словами викладача, світ Джорджа Мартина виступає своєрідною основою для курсу. Завдяки цьому студенти зможуть зосередитися на лінгвістичних деталях своїх витворів, а не на вигадці.

Нагадаємо, Бейонсе запустила стипендію для жінок в американських вишах.

Фото: rik.pp.ua

Реклама

The post Студенти-лінгвісти зможуть вивчати дотракійську мову із «Гри престолів» appeared first on Студвей.

Читати