Taras-Shevchenko-National-University-of-Kyiv

У Відні (Австрія) завершився 24 Конкурс із міжнародного комерційного арбітражу ім. В.Віса (The Annual Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot). Україну на конкурсі представляла команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

До української команди ввійшли чотири студенти: Данило Рудик, Андрій Бузницький, Валерія Шуляк і Дмитро Омельчак. Тренером під час підготовки до конкурсу та на всіх його етапах був радник АО Spenser & Kauffmann Микола Лихачов. Також він разом з юристом Катериною Шокало виступили арбітрами на конкурсі.

Фінансову та методичну допомогу українській команді надало адвокатське об’єднання Spenser & Kauffmann.

Конкурс із міжнародного комерційного арбітражу ім. В.Віса відбувається щорічно. Він є найбільшим судовим змаганням у світі та проводиться під егідою Комісії ООН з прав міжнародної торгівлі. Перемогу в конкурсі втретє за останні 6 років отримала команда з Університету Оттави (Канада).

Нагадаємо, українські школярі здобули 9 медалей на конференції молодих дослідників у Німеччині.

Фото: univ.kiev.ua

Реклама

The post Студенти КНУ ім. Т.Шевченка представили Україну на міжнародному арбітражі у Відні appeared first on Студвей.

Читати