cafe

Cтуденти Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводитимуть безкоштовні оглядові екскурсії історичними місцями столиці. Акція триватиме протягом цілого місяця.

Ініціатива студентів кафедри країнознавства і туризму географічного факультету вишу стартувала минулої суботи. Охочі краще пізнати місто матимуть змогу зробити це у вихідні аж до 28 травня.

Акція приурочена до святкування Дня Києва, а також до конкурсу Євробачення 2017, що проходитиме в столиці.

Безкоштовні екскурсії будуть проводити українською та англійською мовами. Їхня тривалість – 1,5 год. Зареєструватися на участь в екскурсії можна за посиланням.

Нагадаємо, раніше київські студенти-режисери долучилися до постановки вистави Молодого театру.

Фото: pexels.com

Реклама

The post Студенти КНУ імені Т.Шевченка цілий місяць проводитимуть безкоштовні екскурсії столицею appeared first on Студвей.

Читати