Студенти КНЕУ ім. Вадима Гетьмана виграли змагання Enactus Ukraine 2017

енактус кнеу

26 травня в київському готелі Прем’єр Палац відбулися Національні змагання Enactus сезону 2016-2017. Журі визначили три команди-переможці.

На Національних змаганнях команди Enactus представили результати своїх проектів, які вони виконували протягом року. Представники бізнесу в якості журі оцінювали проекти команд.

Третє місце в змаганні дісталося команді Одеського національного університету. Вони розповіли: «В этом году мы взялись за два проекта, которые вызвали широкий резонанс. Один из них — Драгоценный пластик. Мастерская по переработке пластика в предметы быта. Эта идея даёт вторую жизнь пластиковым отходам и показывает, что это действительно ценный ресурс».

Вінницький національний технічний університет отримав друге місце: «Наш проект – Успіх наосліп. Познайомившись з людьми з порушенням зору у Вінниці, ми не змогли не відреагувати на їх потреби, тому весь рік працювали над їх задоволенням, шляхом застосування підприємницьких дій, інновацій та нашої студентської креативності».

Золото дісталося студентам Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана: «Наш проект – Vision for future. В рамках проекту, наша команда допомагає дітям зі школи-інтернату, які мають серйозні зорові вади. Разом з ними ми не тільки створюємо різноманітні вироби, а й надаємо корисні навички та знання, які знадобляться дітям у дорослому житті та допоможуть у майбутньому працевлаштуванні».

Нагадаємо, Enactus – це міжнародна неприбуткова організація, що об’єднує студентів, викладачів та представників бізнесу, які використовують силу підприємницької дії та покращують якості життя та життєвих стандартів людей з різними потребами.

Команда-переможець буде представляти країну на Enactus World Cup. Цьогорічні Всесвітні змагання Enactus відбудуться у Лондоні (Великобританія) 26-28 вересня.

Фото: facebook.com

Реклама

The post Студенти КНЕУ ім. Вадима Гетьмана виграли змагання Enactus Ukraine 2017 appeared first on Студвей.