Студенти з Гонконгу вирішили проблему з нестачею місця для поклажі в літаку

Літак

Студенти Університету Гонконгу вирішили проблему нестачі місця на багажних полицях літаків. Вони винайшли невелику секцію під сидіннями, яка ховається у підлогу.

Їх ідея посіла перше місце на конкурсі Airbus 2017 Fly Your Ideas, що проходив у Тулузі. Поличка для особистих речей (рюкзаків або сумок) розташовується під кріслом. При цьому в закритому вигляді вона не заважає ногам.

Літак1
У конкурсі взяли участь майже 5500 студентів із усього світу.

Літак2
Представник Airbus заявив, що судді конкурсу були вражені простотою й ефективністю винаходу.

Літак3
«Новий дизайн салону літаків повністю використовує простір між підлогою і стелею, щоб дати пасажирам можливість розмістити особистий багаж».

За перемогу в змаганні команда отримала приз розміром 40 тисяч євро.

Нагадаємо, студент із Нідерландів помилково опинився в Канаді замість Австралії.

Фото: pexels.com/dailymail.co.uk

Реклама

The post Студенти з Гонконгу вирішили проблему з нестачею місця для поклажі в літаку appeared first on Студвей.