Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Стипендія Studway: перші переможці

studway-stypendiya

Допомагаємо молодим науковцям, що змінять нашу країну

Стипендійна програма Studway була заснована у січні цього року зусиллями випускників ІМВ та друзів «Студвею». 27 квітня ми офіційно нагородили перших стипендіатів – це студенти-міжнародники, що навчаються в ІМВ.

Переможців визначало Наукове товариство студентів та аспірантів ІМВ КНУ. Головними критеріями були наукові тези, публікації, перемоги в конкурсах і олімпіадах. Знайомтеся зі стипендіатами!

Альона Бех

Я хотіла б досліджувати глобальний досвід світових компаній в умовах цифрової економіки й адаптувати його до українських реалій. Я працюю над розробкою гайдів для українських корпорацій, які допомогли б їм правильно поводитися в нових умовах світової економіки, швидко адаптуватись та вчитись.

Богдан Веселовський

Одне з головних питань для України зараз – угода про асоціацію з ЄС, а наша найбільша проблема – недовіра до уряду. Влада говорить про виконання угоди на 46%, а незалежні центри кажуть про 13%. Я стажуюся в аналітичному центрі й досліджую зелені державні закупівлі відповідно до угоди з ЄС і законодавства ЄС.

Ольга Боженко

Я навчаюся на першому курсі магістратури міжнародного права і тема мого наукового інтересу стосується медичного права в контексті громадського здоров’я – міжнародно-правовий аспект трансплантаційного туризму для України. Вважаю, що потрібно створити систему правового регулювання трансплантології, ввести базові законодавчі терміни для розуміння відповідальності за злочини.

Роман Колодій

На практичному рівні я досліджую комунікацію з китайськими партнерами, і пишу саме про перспективи співпраці з Китаєм. Зокрема, намагався показати як створення інтернет-суду в місті Гуанчжоу може бути адаптоване до української системи – це могло б допомогти врегулювати низку питань.

В останній доповіді про інтереси України в Азії я говорив про політичні причини малого обсягу китайських інвестицій в українську економіку. Я розроблюю рекомендації, корисні для тих, хто стоїть за ухваленням політично-економічних рішень.

Олександра Данильченко

Предмет мого наукового інтересу – підходи китайських юристів-міжнародників до міжнародного права. В українському розумінні Китаю загалом панує багато хибних стереотипів. В контексті економічних, культурних та багатьої інших відносин нам буде корисно краще розуміти підходи китайської цивілізації до життя.

«Студвей» вдячний за співпрацю адміністрації Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка та голові Наукового товариства студентів та аспірантів ІМВ КНУ Ярославу Павлюку.

The post Стипендія Studway: перші переможці appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share