Створено Оргкомітет для підготовки до Універсіад

pexels-photo-313690

Уряд створив Організаційний комітет з підготовки та проведення Універсіад України.

Комітет координуватиме дії усіх сторін, залучених до організації Універсіад, допоможе підвищити якість підготовки та проведення змагань, а також долучиться до відбору найкращих спортсменів для участі у Всесвітніх універсіадах.

До складу Оргкомітету увійдуть:віце-прем’єр-міністр (голова Оргкомітету), заступник Міністра освіти і науки (заступник голови Оргкомітету), заступник Міністра внутрішніх справ, заступник Міністра інформаційної політики, заступник Міністра інфраструктури, заступник Міністра молоді та спорту, заступник Міністра охорони здоров’я, заступник Міністра юстиції, заступник голови Держкомтелерадіо, заступник голови Національної поліції, заступник голови Сумської облдержадміністрації, заступник голови Київської міськдержадміністрації, керівники закладів вищої освіти (за згодою), народні депутати України (за згодою), представники органів місцевого самоврядування (за згодою), представники засобів масової інформації (за згодою), представники громадських організацій (за згодою). Персональний склад комітету затверджуватиме його голова.

Нагадаємо, що МОН роз’яснюватиме вишам у регіонах Умови прийому на 2018 рік.

Фото: pexels.com

Реклама

The post Створено Оргкомітет для підготовки до Універсіад appeared first on Студвей.