Стартувала додаткова реєстрація на ЗНО-2017 для окремих категорій осіб

write

Упродовж 3-19 травня 2017 року триває реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

У цей період можуть зареєструватися лише:

• жителі тимчасово окупованих і непідконтрольних територій, які не мали змоги зареєструватися в основний період;
  • учасники АТО;
  • особи, засуджені до позбавлення волі або взяті під варту.

Учасникам АТО та жителям окупованих і непідконтрольних територій, крім звичного пакета документів, потрібно подати заяву щодо надання можливості пройти ЗНО під час додаткової сесії та копію документа, що посвідчує відповідний статус.

Зокрема, слід надати копію посвідчення учасника бойових дій, копію довідки про безпосередню участь в АТО, копію паспорта громадянина України (або одного з батьків чи опікунів) тощо.

Докладніші рекомендації розміщені в розділі порталу УЦОЯО «Процедура реєстрації».

Особи, засуджені до позбавлення волі або взяті під варту, можуть отримати необхідну інформацію в представника адміністрації установи виконання покарань, на якого покладена відповідальність за організацію та проведення ЗНО.

Цьогоріч додаткова сесія ЗНО пройде за таким графіком:

ЗНО ДАТА
українська мова і література 3 липня
англійська, російська мови 4 липня
математика 5 липня
історія України 6 липня
біологія; іспанська, німецька, французька мови 7 липня
географія 10 липня
фізика 11 липня
хімія 12 липня

Нагадаємо, раніше для участі в ЗНО зареєструвалися 740 учнів із непідконтрольних територій Донбасу.

Фото: pexels.com

Реклама

The post Стартувала додаткова реєстрація на ЗНО-2017 для окремих категорій осіб appeared first on Студвей.

Читати