Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Стало відомо, як спецслужби використовували російські соцмережі

Спецслужби Росії використовували “ВКонтакте” і “Однокласники” для підготовки вторгнення в Україну. Створювали і штучно нарощували відвідуваність антиукраїнських і проросійських груп в українському сегменті соцмереж.

“Період підготовки до військового вторгнення супроводжувався активним застосуванням спецслужбами РФ спеціальних інформаційних та інформаційно-психологічних операцій проти України. Шляхом створення, адміністрування, штучного нарощування відвідуваності антиукраїнських і проросійських груп в українському сегменті російських соцмереж “ВКонтакте” і “Однокласники”. Значна частина цих груп адмініструвати з території РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Росія скаженітиме” – соцмережі коментують курс на НАТО

Застосовувалися заходи залучення спецслужбами РФ громадян України, які, в деяких випадках за грошову винагороду, що проводиться через сервіс “Яндекс.Деньги”, здійснювали акції на шкоду територіальній цілісності, суверенітету і безпеки Україна”, – повідомила заступник начальника департаменту контррозвідувального захисту в сфері інформаційної безпеки СБУ Юлія Лапутіна, пише УНІАН.

Поліції заборонили користуватися месенджером Viber. Глава Нацполіціі Сергій Князєв категорично заборонив співробітникам МВС використовувати месенджер Viber, з метою неприпустимості витоку службової інформації.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share