Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Стало відомо, про що говорили Тіллерсон і Порошенко

Державний секретар США Рекс Тіллерсон готовий сприяти врегулюванню конфлікту на Донбасі.

Про це він сказав під час зустрічі із президентом України Петром Порошенком у Вашингтоні, передає прес-служба Адміністрації президента.

“Рекс Тіллерсон підтвердив готовність США сприяти мирному врегулюванню ситуації на Донбасі. Держсекретар США підтвердив збереження санкцій проти Росії до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України”, – йдеться у повідомленні.

Тіллерсон і Порошенко скоординували позиції напередодні зустрічі G20 у Німеччині щодо припинення російської агресії на Донбасі та повернення Криму. Порошенко представив пропозиції щодо більш активного залучення США до мирного процесу на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністр оборони США висловив повну підтримку України

Також політики обговорили звільнення українських заручників, шляхи надання оборонної зброї Україні, посилення інвестиційного і торговельно-економічного співробітництва двох країн, шляхи інституціоналізації двосторонньої співпраці у безпековій сфері тощо.

Перед тим Порошенко зустрівся з главою Петагону Джеймсом Меттісом. Він висловив повну підтримку України і збереження санкцій проти РФ як країни агресора.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share