Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Стало відомо, де можна подивитися на затонулий “Титанік”

У німецькому Лейпцигу відкрили найбільшу панораму “Титаніка”. Її створив художник Ядегарі Азізі. Повідомляють fishki.net

Автор говорить, що його робота присвячена не стільки трагедії Титаніка”, скільки зверхності людей, які намагаються підкорити природу.

“Для мене, з одного боку, “Титанік” є надзвичайним досягненням інженерії, з іншого боку, його доля символізує зарозумілість людства”, – говорить Азізі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У нашому музеї все можна брати в руки”: 10 найцікавіших експонатів “Експериментаніума”

Експозиція розташована на 3500 кв.м. площі. Масштаб зображення 1:1, висота 32 метрів, довжина 110 метрів. Глядачів на оглядовому майданчику занурюють на глибину 3.800 метрів. Внизу вони можуть побачити дві частини затонулого корабля і безліч уламків судна.

В ніч з 14 на 15 квітня 1912 р. під час першого рейсу британський трансатлантичний пароплав “Титанік” зазнав аварії в північній Атлантиці, зіткнувшись з айсбергом Серед загиблих були такі представники вищого суспільства, як промисловець, мультимільйонери, тощо. Трагедії присвятили безліч книг та кінострічок. Найвідоміший серед яких: фільм Джеймса Кемерона “Титанік” з Кейт Уїнслет і Леонардо Ді Капріо в головних ролях.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share