Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Стажування травня

руки

Стажування для студентів-біологів у Барселоні, можливість спробувати себе в ролі вчителя в українських школах і резиденція для митців у США.

Програма лідерського розвитку «Навчай для України»

Триває третя хвиля набору учасників на програму лідерського розвитку «Навчай для України». Це твій шанс отримати роботу, яка розкриє твій потенціал і подарує безцінний досвід.

Країна: Україна
Тривалість: до 2-ох років
Дедлайн: 1 травня

Стажування для студентів-біологів The Center for Genomic Regulation Summer Internship Program

Літня програма в Барселоні для студентів-біологів – це можливість провести наукове дослідження в міжнародній спільноті. Усього передбачено 6 місць для студентів-бакалаврів та 2 місця – для магістрів. Для учасників передбачена щомісячна стипендія + бонуси.

Країна: Іспанія
Тривалість: 1 червня – 31 жовтня
Дедлайн: 5 травня

Стань адміністратором у School of Visual Communication

Серед обов’язків: обробка листів, дзвінків, реєстраційних форм, телефонна комунікація з викладачами та студентами, консультування клієнтів щодо навчальних продуктів школи, електронна розсилка й анкетування та інше.

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: 15 травня

хлопець (2)

PR-менеджер у Help and Travel

Help and Travel у пошуках PR-менеджера. Це можливість працювати онлайн, коли зручно, де зручно не більше 50 годин на місяць, брати участь у молодіжних обмінах, волонтерських турах і подальше працевлаштування (деталі під час співбесіди). Надсилай резюме та мотивацію на helpandtravel.ua@gmail.com та отримуй кейс-завдання.

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

Mozilla Fellowship for Science

Проект Mozilla Fellowship for Science – це можливість працювати протягом 10 місяців над науковим проектом. Стажери познайомляться з іншими учасниками програми та випускниками попередніх стажувань, зможуть зав’язати дружні стосунки. Пізніше стажер отримає можливість приєднатися до великої мережі Mozilla, працювати з відкритими технологіями, що впливають на широке коло читачів, веб-авторів і споживачів.

Країна: стажування в установах у будь-якій країні
Тривалість: 10 тижнів
Дедлайн: 14 травня

Стажування для аспірантів і молодих вчених в університеті University of Tartu в Естонії

University of Tartu пропонує аспірантам і молодим вченим пройти стажування тривалістю до 5 місяців в інституті політології Johan Skytte Institute of Political Studies. Програма бере до уваги політичні та соціальні зміни в країнах Східної Європи та Євразії. Стажування оплачуване. Кандидати, які є студентами аспірантури, отримуватимуть 1 200 € щомісяця, а кандидати наук – 1 500 €.

Країна: Естонія
Тривалість: 15 серпня 2017 – 15 грудня 2018
Дедлайн: 4 травня

Стажування в галузі нефрології

Програма стажування в галузі нефрології розрахована на спеціалістів з країн, що розвиваються, і покликана озброїти учасників практичними навичками та передовим досвідом. Інтернам покриваються витрати на перебування в приймаючій установі та переліт.

Країна: різні країни світу
Тривалість: стажування довготермінові (7-12 місяців) і короткотермінові (2-6 місяців)
Дедлайн: 1 травня

хлопець

Резиденція для художників у сфері фотографії та візуальних медіа

Резиденція для митців Light Work у Нью-Йорку приймає заявки на участь. Організатори надають невелику квартиру, digital-студію, темну кімнату, і доступ до всіх благ майстерні Light Work 24 години на добу. Організатори також виділяють час на власний проект, проте учасникам слід прочитати кілька лекцій або організувати майстер-класи місцевим студентам.
Розмір стипендії – 5 000 $.

Країна: США
Тривалість: протягом місяця (за вибором учасника)
Дедлайн: 1 липня

Міжнародне стажування в Інституті Катона у Вашингтоні

Інститут Катона – це авторитетна дослідницька та просвітницька організація ліберального спрямування, що тричі на рік запрошує студентів і недавніх випускників на оплачувані стажування у Вашингтон. Стажери виконують такі обов’язки як діловодство, заповнення сайту, допомога в дослідженнях, а також організація заходів у інституті. Стажування також включає участь у семінарах про свободу та лібералізм. Необхідні відмінне знання англійської мови та базові навички перекладу російською з англійської.
Для участі в програмі необхідно заповнити анкету на сайті та написати автобіографію (до 250 слів).

Країна: США
Тривалість: 3-4 місяці
Дедлайн: 27 червня

Lifestyle reporter у Kyiv Post

Kyiv Post шукає lifestyle reporter. Журналіст повинен вільно володіти англійською та російською чи українською, знати Київ і мати бажання писати про місця, подій і людей міста.
За детальнішою інформацією звертайся до Alyona Zhuk на zhuk@kyivpost.com. Додай резюме, три зразки робіт, три ідеї для матеріалів і мотиваційний лист.

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

The post Стажування травня appeared first on Студвей.

Читати

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share