Справою виховательки, яка била дітей, займуться поліцейські

Виховательку Чернівецького ДНЗ №45, котра вдарила по обличчю дитину, звільнять з роботи за статтею через аморальний вчинок. Також її дії перевірять правоохоронці. Про це під час брифінгу повідомив міський голова Олексій Каспрук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вихователька указкою зламала дитині палець

За його словами, керівництво дитсадка не повідомило про інцидент ні начальника управління освіти Сергія Мартинюка, ні його особисто, що є неприпустимим.

“Адміністрація ДНЗ винесла догану виховательці, вона напередодні написала заяву на відпустку, а після заяву на звільнення за власним бажанням. Вважаю, що це не зовсім адекватні дії у даній ситуації”, заявив Олексій Каспрук.

Він також розповів, що звернувся до правоохоронців, аби вони дали оцінку цьому інциденту.

У Чернівцях вихователька дитячого садочка навчала хлопчика ходити в туалет, б’ючи дитину по обличчю. Відповідне відео оприлюднили в Інтернеті. Побиття зняла нянечка перед звільненням. Як видно на відео, після ляпасу та зауваження щодо туалету жінка вигнала дитину з-за столу зі словами “Пішов геть, доки ще не отримав”. Інші діти з цього садка запевняють, що жінка била так усіх, “а потім казала, що вона так грає з їхніми щічками”.