Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Спокусливий акробат із Cirque du Soleil став найпопулярнішим батьком-одинаком Instagram

Уейн Сківінгтон, 29-річний акробат із цирку Cirque du Soleil, став найпопулярнішим батьком-одинаком Instagram. Чоловік багато часу проводить на виступах, тому з 4-річним сином Роуеном йому доводиться бачитися здебільшого на тренуваннях.

Циркач подає приклад синові, який, незважаючи на свій вік, намагається повторювати складні вправи слідом за батьком.

Уейн вчився на спортивного тренера, коли йому запропонували роль у шоу Cirque du Soleil. Тоді йому ще не виповнилося 21 року. Хлопець кинув університет, аби приєднатися до трупи цирку в Лас-Вегасі.

В Instagram акробат прославився завдяки коротким зворушливим відео, де він виконує різні гімнастичні вправи і трюки зі своїм сином.

“Будучи батьком-одинаком, який виховує сина, працюючи на двох роботах і маючи інші заняття, такі як виготовлення меблів, я не маю великої кількості вільного часу, тому син завжди зі мною. Я знімав відео, як і більшість батьків, для власного задоволення, і виявив, що Роуен копіює мене під час тренування. Він обожнює пробувати робити те, що робить його тато”.

“Я виклав деякі відео в Instagram, аби порадувати родичів і друзів у Великобританії, але коментарі і лайки від незнайомих людей мене вразили. Дуже приємно, що мої веселі і дружні тренування з сином надихають людей і приносять їм задоволення. Різні сайти зі спільнотами закидали мене пропозиціями щодо співпраці”.

Час відпочинку чоловік ділить із Роуеном: батько і син вправляються у стійці на руках, підтягуванні, стійці на голові та інших трюках. Уейн також підкидає сина в повітря.

“Я включаю сина в свій активний спосіб життя і демонструю можливості найбільшого інструменту, який у нас є, – нашого тіла. Глядачі також бачать довіру, яку мій син до мене відчуває, і впевненість у собі, яку я йому прищеплюю. Все це виходить завдяки тому, що ми активно проводимо час разом”.

“Іноді батькам важко досягти близькості з синами, тому людям так подобається дивитися, як ми спілкуємося. Це наші спільно проведені моменти, а не тренування”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Татусі показали геніальні лайфхаки по догляду за дітьми

Сам циркач і фітоняша почав займатися гімнастикою у віці чотирьох років.

39-річна Вікі Сім, власниця тренажерного залу з Австралії, здивувала світ своїм способом життя під час вагітності. Жінка займалася боксом, фітнесом, підняттям тяжкостей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share