Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Спокуслива екс-солістка “ВІА Гри” вперше знялась у кіно

Екс-солістка “ВІА Гри” Надія Мейхер дебютує у великому кіно. Грає головну роль у мелодрамі режисера Оксани Байрак “Ніщо не трапляється двічі”.

Саме вона запросила співачку зіграти роль у фільмі.

“10 років тому кілька разів була на курсах акторської майстерності. Хотіла і цього разу сходити перед зйомками. Коли ми в перший раз зустрілися з Оксаною і вона коротко розповіла про що фільм, у мене мурашки пробігли по шкірі. Шалено сподобався сценарій. Моя роль дуже багатогранна, симпатична моя героїня. Та Оксана категорично мене відмовила. То ж на знімальному майданчику я просто намагаюся максимально натурально жити в характері моєї героїні, а уроки акторської майстерності отримую у самої Байрак”, – говорить Надія Мейхер.

У 16-серійної картини 6 сюжетних ліній. Дії відбуваються в 90-х роках і через деякий час – в наші дні.

“Мені не страшно запрошувати на головну роль непрофесійну актрису. Розумію, що роль велика, драматургічно синусоїдна, але в моїх руках. Я ж неперевершений ювелір і чудово роблю огранку діамантів, – каже Оксана Байрак. – Коли пишу сценарій, у мене в голові виникають картинки, обличчя моїх героїв. Таким спалахом у мене трапилася Мейхер. Впевнена, що Надя буде виглядати в цій ролі більш ніж органічно і прикрасить її. Головна ідея картини, як і завжди, це любов, надія, щастя. Все те, чого нам всім зараз так не вистачає”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З’явився трейлер української драми “Коли падають дерева”

Знімати нову стрічку планують по всьому світу. Стартували зйомки в Україні. Потім група відправиться в Батумі Грузії, а потім полетять до Іспанії і США.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share