Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Спецслужби Росії здійснювали кібератаки в Україні: СБУ відбила напади

СБУ разом з іноземними партнерами у період з 25 травня до 6 червня припинила використання української мережевої інфраструктури для цілеспрямованого розповсюдження спецслужбами Росії шкідливого програмного забезпечення.
Про це повідомляє прес-центр СБУ.
Зазначається, що спецслужби Росії розповсюджували шкідливе ПЗ задля ураження інформаційних мереж об’єктів критичної інфраструктури України та інших країн світу.
В СБУ наголосили, що вже “припинено розгалужену міжнародну мережеву інфраструктуру, побудовану спецслужбами Росії”.
За допомогою цієї інфраструктури приховано, з використанням серверного обладнання, у т.ч. українського хостингу, здійснювались цільові кібернетичні атаки (так звані АРТ-атаки – Advanced Persistent Threat) та зараження спеціальними видами шкідливих комп’ютерних програм об’єктів критичної інфраструктури України та інших держав, – мовиться у повідомленні української спецслужби.
В СБУ додали, що під час обшуків правоохоронці вилучили серверне обладнання, яке було задіяне у системі кібератак зі сторони спецслужб Росії.
Зараз тривають слідчо-оперативні дії, встановлюються причетні до протиправної діяльності та інформація, що циркулювала у кіберінфраструктурі.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share