Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Союз Росії та КНДР на зло США як ніколи реальний, – The Week

Росія та Північна Корея можуть об’єднатися проти США. Вже зараз існує багато факторів для виникнення небезпечного для Вашингтона альянсу двох ядерних держав.
Володимир Путін та Кім Чен Ин можуть об’єднати свої зусилля проти їхнього спільного ворога – Америки, пише The Week.
Нещодавні дані свідчать, що торгівля між Росією і Північною Кореєю різко розширюється. Як пише USA Today, торгівля між двома країнами зросла на 70% у перші два місяці 2017 року. Варто також згадати і “угоду про трудову імміграцію” між КНДР та РФ, йдеться далі. У різних звітах вказується на активізацію інших економічних зв’язків, до прикладу, Москва продає Пхеньяну 300 тисяч тонн нафтопродуктів у рік. Якщо Китай вирішить відмовитися від паливної допомоги, це зможе збільшити російський експорт.
Якщо Росія і Північна Корея все ж розпочнуть “спільну гру” проти США, що здається зараз реальним, то не обійдеться і без поставок зброї.
У КНДР є довгий список озброєння, яке вона хотіла би придбати у Росії. З найбільш нагальних потреб – вдосконалені системи ППО, щоб звести нанівець деякі з переваг Америки в повітрі, – йдеться у статті.
Однак є одна обставина, що може стримати Росію від подібної “дружби”. Пекін може висловити протест проти фінансування Пхеньяна Москвою.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share