КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Сотні оголених балерин сфотографувалися в центрі Нью-Йорка

Сотні балерин роздяглися по всьому світі для грандіозної фотосесії «Із Нью-Йорку в Лондон». Фотограф Джордан Меттер показав життя акторів після виступів та граціозність їх тіл.

Балереин фотографував вночі на вулицях міст у США, Канаді та Європі. Серед танцюристів є українка. Решта представниць з США та Європи, повідомляє Daily Mail.

«На зйомку однієї фотографії йшло менше хвилини. Ми репетирували в одязі перед кожним знімком. При зйомках до нас неодноразово підходили поліцейські і запитували, що тут відбувається, але жодного разу не затримували», — пояснив Джордан.

Для зйомки кожного фото усі актори мали затамувати подих та завмерти на 40 секунд. Є складні пози, де доводилось тримати вертикальну планку, але на фото цього не видно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українська секс-зірка підкорила мережу звабливими фото

Мэттер почав свій проект «Танцюристи серед нас» з того, що попросив члена танцювальної трупи Пола Тейлора, щоб той зробив кілька ходів в самому несподіваному місці. Для зйомки трюку танцюрист, одягнений в костюм і краватку, в потрібний момент підстрибнув повітря на платформі метро, Таймс-сквер. У цьому першому кадрі фотограф розгледів щось магічне.

Тоді він вирішив зняти серію таких знімків. Передати пристрасть, радісну ейфорію, щирі емоції справжнє життя. Майстер, з ентузіазмом втілив свій проект, каже, що основна ідея «Танцюристів серед нас» полягає в спілкуванні.

«Моменти щирої пристрасті так часто замінені цинізмом, нудьгою і байдужістю. Коли я грав зі своїм сином, то задумався про створення фотографій, які показали б світ його очима. Люди в зображеннях були б живими в поточний момент, щоб виражали в емоціях всі аспекти повсякденного життя. Нам потрібно більше таких позитивних проектів. З кожним зображенням глядач відчуває візуальну магію, заморожену камерою», — каже фотограф про свою роботу.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share