Смертельно хвора 5-річна дівчинка зіграла “весілля” з найкращим другом

П’ятирічна Елейд Паттерсон з Британії з ранніх років бореться з нейробластомою (злоякісна пухлина симпатичної нервової системи ГПУ). Проте в її випадку захворювання виявилося невиліковним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Художниця малює унікальні візерунки на головах онкохворих дітей

Дівчинка склала список своїх передсмертних бажань, серед яких – “казкове весілля” з найкращим другом, пише Mirror.

Свято відбулося в Абердіні. На “весілля” прибули сотні гостей. Елейд і її 6-річного друга Харрісона Грієра оголосили “кращими друзями назавжди”.

Свій перший танець “молодята” виконали під вірусний хіт південнокорейського виконавця PSY – Gangnam Style.

Гейл, мама Елейд, займається поширенням інформації про онкологічні захворювання у маленьких дітей. Жінка веде сторінку у Facebook протягом усього періоду хвороби доньки, щоб більше людей знали про цю проблему.

8-річна Колод та 12-річний Карім познайомилися в онкологічній лікарні. У них було спільне бажання одружитися. На символічну церемонію зібралися майже 100 родичів. Двогодинне весілля відбувалось у великій бальній залі в столиці країни Бейруті. Колод і Карім обмінялися шлюбними клятвами й поцілувалися в щічку.