Скільки українців насправді хочуть поїхати з України

Валізні настрої серед українців, згідно з статистикою Інституту соціології, з початку війни справді зросли і кількість українців, які хочуть виїхати, щороку збільшується.
Минулого року число іммігрантів сягнуло майже 11%. Але дійсно їдуть з країни вдвічі менше.
5,7% – 6% населення України хоче виїхати. Терпець урвався, бо люди зрозуміли, що якість життя не поліпшується, а погіршуються. В Україні проблеми не тільки зовнішні, не тільки війна, а й внутрішні, серйозні проблеми, – зазначила науковець Інституту соціології НАН України Ірина Прибиткова.
За словами головного редактора тижневика “Дзеркало тижня. Україна”, Юлія Мостова хоче поїхати від нереалізованої незалежності. Жінка запевняє, що політичний клас постійно розкрадав українську державу.
Коли зміниться політична ситуація в Україні і за яких умов – дивіться у сюжеті.

+Відео