Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Скандал щодо виступу Scooter у Криму набирає нових обертів

У Німеччині про майбутній виступ електронного проекту Scooter в анексованому Криму говорять як політики, так і на місцевому телебаченні.
Про це повідомив надзвичайний і повноважний посол України в Німеччині Андрій Мельник у своєму Twitter і дав посилання на німецький державний телеканал ZDF.
“Скандал у ЗМІ навколо візиту Scooter до Криму набуває нових обертів: тепер це топ-новина і на телебаченні”, – підкреслив дипломат.

Крім того, ситуацію прокоментувала депутат Європарламенту Ребекка Гармс.
Їх, вочевидь, не турбує, що Крим було незаконно окуповано російськими військовими та що своїм приїздом вони стають на бік Путіна, відбілюючи його агресивну політику”, – наголосила вона у коментарі виданню Bild.
Також вона порадила виконавцям зв’язатися з переможницею Євробачення-2016 Джамалою, “щоб вони зрозуміли, як ганебно і безвідповідально поводяться музикант і танцюристи, які дозволяють Путіну себе інструменталізувати”.
За її словами, господар Кремля перетворив Крим на найбільшу військову базу в Чорному морі”.
Водночас вокаліст групи Ейч Пі Бакстер заявив, що вони не їдуть до Криму робити політику, а їдуть до своїх фанів.
“Ми не знали, що ми потрапляємо в якийсь політичний конфлікт із цим виступом. Наша музика є аполітичною, ми хочемо залишатися поза політикою. Ми їздимо в Україну і Росію з 1995 року, у нас там багато фанів, які чекають на нас”, – підкреслив менеджер Scooter Єнс Теле.
До слова, музиканти збиралися летіти до Криму з Москву, відтак вони порушуватимуть закон України щодо перетину кордону, оскільки іноземці можуть в’їжджати на півострів лише через контрольовані Україною пункти пропуску.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share