Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Скандал навколо Трампа посилюватиметься, – експерт

Розслідування в Сенаті щодо втручання Росії у вибори президента США і про зв’язки Дональда Трампа з Москвою негативно впливатимуть на імідж глави Білого дому. Поки складно сказати, чим це може закінчитися. Але виключати ймовірність імпічменту не можна.
Про це сайту “24” повідомив політичний експерт Сергій Постоловський.
Як зауважує експерт, під час слухань екс-директор ФБР Джеймс Комі чітко заявив, що адміністрація Трампа мала зв’язки з Росією. Вочевидь, говорить Постоловський, далі скандал навколо президента США розвиватиметься ще й внаслідок його досить радикальної зовнішньої політики. Як нагадує політолог, Трамп заявив про вихід США з Паризької кліматичної угоди, плюс криза на Близькому Сході, пов’язана з Катаром.
“Американські ЗМІ взагалі підозріло ставляться до того, що Трамп побував з візитом в Саудівській Аравії, підписав з цією країною досить великий військовий контракт, а за кілька днів розгорівся скандал з Катаром, який спричинив кризу в арабському світі. Можливо, в протистоянні арабських країн із Катаром зацікавлені і США”, – зазначає політолог.
До того ж, у Трампа доволі прохолодна позиція до Ізраїлю через заклики примирення з Палестиною. До речі, щось схоже він говорив про Україну і Росію.
Також на ситуацію, вважає Сергій Постоловський, може вплинути і підозри щодо зятя Трампа Джареда Кушнера у налагодженні таємного каналу зв’язку із Росією.
Поки складно сказати, чим це може закінчитися. Але виключати ймовірність імпічменту Трампу не можна. Заяви Комі – дуже серйозні. А є ще багато інших факторів. Це негатив американців до Трампа, ситуація на Близькому Сході, конфліктність президента США з Європою. І як це вистрілить – невідомо, – наголошує експерт.
Хоча, на думку Сергія Постоловського, якщо в найближчий рік Трампу вдасться виконати свої передвиборчі обіцянки, в першу чергу, щодо створення нових робочих місць і провести медичну реформу краще, ніж це зробив Барак Обама, тоді є шанси зростання підтримки громадян США.
Але похолодання стосунків між США і Росією, зауважує політолог, продовжиться. Республіканець Джон Маккейн наголосив на необхідності посилення санкцій проти Росії.
Республіканці заявили, що немає жодних причин знімати чи послаблювати антиросійські санкції. Трамп не проти налагодити ці стосунки, але система американської влади побудована так, що президент – це не цар, і не ухвалює одноосібних рішень. Тому на заваді таким планам може стати Конгрес, Верховний суд, бізнесова і політична еліти, – підкреслив Сергій Постоловський.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share