Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Скандальний фільм про російського прем’єра з’явився на офіційному сайті Петербурга

На офіційному сайті Комітету з питань законності, правопорядку і безпеки уряду Санкт-Петербурга активісти опублікували фільм-розслідування “Він вам не Дімон” про можливу причетність прем’єр-міністра Дмитра Медведєва до корупції.

Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

Під самим фільмом невідомі залишили запис: “Ці люди крадуть наші гроші, садять у тюрми випадкових і невинних людей, використовуючи правоохоронні органи як цепних псів, а їхні злочини минаються. Ці люди повністю дискредитували такі поняття, як “Демократія”, “Право” і “Свобода слова”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Затримали координатора штабу Олексія Навального

11 червня фільм “Він вам не Дімон” також був опублікований на сайті прокуратури Ярославської області. Ролик супроводжувався текстом: “Прокуратура Ярославля закликає громадян не піддаватися на провокації і не ходити на несанкціоновані заходи! Сидіть вдома. Швидше ми вас посадимо, а не Дімона”.

У відомстві заявили про хакерську атаку.

Раніше опозиціонер Олексій Навальний звинуватив Кремль у спробі “зірвати московський мітинг”, запланований на 12 червня. На своєму сайті він написав, що російська влада “телефонує всім підрядникам і забороняє надавати нам звукове обладнання”. Аналогічна робота, за словами опозиціонера, ведеться і з постачальниками моніторів, на яких планувалося під час акції транслювати фільм “Він вам не Дімон”.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share